119 Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Piastowie

Data publikacji: 04/11/2021
Przypominamy, że jednym z patronów roku 2021 jest wybitny polski autor Stanisław Lem. Znany jako najbardziej rozpoznawalny twórca literatury SF na świecie. Dlatego też nie mogło zabraknąć jego dzieła podczas tegorocznych spotkań DKK.

W ostatnią środę listopada spotykamy się w czytelni Biblioteki Głównej, aby omówić powieść „Powrót z gwiazd”. Opisuje ona historię astronauty, po powrocie na Ziemię, na której z powodu paradoksu czasowego minęło sto pięćdziesiąt lat. Nasz bohater musi przystosować się do nowej rzeczywistości.

Podczas spotkania będziemy omawiać „Powrót z gwiazd”, twórczość Lema oraz inne powieści opisujące świat w przyszłości.

Serdecznie zapraszamy!