Dzień Ziemi w Willi Millera

Data publikacji: 18/04/2023
Hej wszystkim!

Wraz z panią Elą, Agnieszką oraz wolontariuszami organizujemy Dzień Ziemi. Czeka na Was dużo atrakcji (wszystkie informacje znajdziecie na plakacie). Jeśli ktoś chciałby wykonać jakieś fajne drzewko z wikliny, będzie miło, jeśli przyniesie ze sobą większą doniczkę.

Mamy nadzieję na dobrą pogodę, gdyż chcemy spędzić dużo czasu na zewnątrz. Proponujemy założyć ubrania, które można pobrudzić.
W duchu eko, na degustację można wziąć ze sobą kubek wielokrotnego użytku.

Widzimy się w Willi Millera w sobotę 22. 04 o godz. 11 na Bohaterów Wolności 23. Pamiętajcie, że uczestnictwo jest darmowe!

Zapraszamy dzieci z opiekunami, młodzież i dorosłych. Ogółem wszystkich!

Do zobaczenia!