Kiermasz książek podczas Dni Piastowa

Data publikacji: 08/09/2021

W sobotę czytaliśmy „Moralność pani Dulskiej”, w niedzielę zaś przygotowałyśmy dla Was kiermasz taniej książki i podręczników.

Przyznamy, że książki i stoły okazały się ciężkie, ale wysiłki się opłaciły, gdyż było trochę osób, z którymi dałyśmy radę się spotkać.

Na stoisku czekało na Was mnóstwo pozycji. Zainteresowanie nimi było większe, niż się spodziewałyśmy. Cieszymy się bardzo, że coś dla siebie znaleźliście.

Oprócz książek, czekały na Was także zakładki, balony, lizaki, kolorowanki oraz… malowanie twarzy! Przychodziły do nas dzieci, a odchodziły kotki, Hulki, wilkołaki, motylki, kwiatki i dużo innych. Możecie obejrzeć te piękności u nas w galerii.

Pod koniec dostałyśmy zadanie, żeby porozdawać Wam gadżety. Mamy nadzieję, że zdobyliście koszulkę z Dni Piastowa 2021.

To był bardzo ciekawy, opiewający w rozrywkę weekend. I chociaż miło spędziłyśmy z Wami czas, teraz chcemy rozkoszować się spokojną lekturą.

Oby Dni Piastowa w następnym roku były jeszcze bardziej pomyślne oraz by udało nam się przegotować jakieś fajne niespodzianki.

A teraz cytując Marcina Okoniewskiego:

„Z książkowym pozdrowieniem”