Kinder Mleczna Kanapka – Przerwa na wspólne czytanie

Data publikacji: 12/11/2020

❗️Kinder Mleczna Kanapka – Przerwa na wspólne czytanie❗️

Akcja wciąż trwa. Zbieramy książki dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat (będące w dobrym stanie), aby później przekazać je, za pośrednictwem Kinder, do małych bibliotek potrzebujących wsparcia.

Jak oddać książki?

To nic trudnego. Wystarczy zadzwonić do Biblioteki Głównej przy ulicy Warszawskiej 24 lub do Filii nr 3 przy ulicy Dworcowej 1 i umówić się z bibliotekarką na odbiór książek, na konkretny dzień i podaną godzinę. Zostawiacie Państwo książki przed drzwiami, gdzie są później odbierane. Wszystko to przy zachowaniu obowiązujących wytycznych sanitarnych.

Książki na pewno trafią w dobre ręce!