Kody Legimi na lipiec 2021

Data publikacji: 02/07/2021
Rozpoczęły się gorące, letnie dni, a co za tym idzie, czas urlopów i wyjazdów. Wiele z nas nie ma ochoty lub nie może zabrać ze sobą wielu książek… Ale nie ma powodu to zmartwień! Właśnie na takie okazje istnieją kody Legimi. Za ich pomocą można uzyskać dostęp do tysięcy ebooków ze swojego czytnika lub komórki.

Aby go otrzymać, wystarczy być jedynie użytkownikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piastowie, przyjść do Biblioteki Głównej i poprosić o kod. Następnie zarejestrować się, a potem przez 30 dni można korzystać z platformy Legimi. Nic w tym trudnego. Trzeba jedynie pamiętać, że liczba kodów jest ograniczona. O ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszenia się.

A co nasi czytelnicy czytali najchętniej na Legimi w poprzednim miesiącu? Poniżej znajduje się odpowiedź.

1. Światło, które nigdy nie gaśnie – Magdalena Majcher
2. Polowanie na psy – Mieczysław Gorzka
3. Informacja zwrotna – Jakub Żulczyk

Zapraszamy do nas po kody oraz tradycyjne książki!