Kody legimi na luty 2019

Data publikacji: 31/01/2020

Od jutra w bibliotece głównej będą dostępne kody Legimi. Przypominamy, że dzięki współpracy naszej biblioteki z platformą, czytelnicy mają dostęp do 60 000 e-booków – i to nie tylko do starszych pozycji, ale również do nowości wydawniczych. Wystarczy tylko karta biblioteczna, by móc odebrać darmowy kod.

W styczniu nasi czytelnicy wypożyczyli za pomocą Legimi 67 e-booków. Główną część tego stanowiły różnego rodzaju poradniki, ale nie zabrakło również powieści obyczajowych, czy kryminałów.

Największą popularnością cieszył się e-book „Podróż Cilki” będący kontynuacją światowego bestselera „Tatuażysta z Auschwitz”.  Drugie miejsce przypada „Prawda przychodzi nieproszona” Magdaleny Majcher. Ostatnią pozycję zajął „Zjazd Absolwentów”

Instrukcję, jak korzystać z kodów legimi mogą Państwo znaleźć na https://bibliotekapiastow.pl/legimi/