Kody Legimi na sierpień 2021

Data publikacji: 02/08/2021
W lipcu na pierwszym miejscu rankingu, najczęściej czytanych książek na Legimi przez naszych czytelników, znalazła się pozycja, która pobiła wszystkie inne, jeśli chodzi o ilość wyświetleń. A jest nią:

„Srebrna łyżeczka” Magdaleny Witkiewicz. Opowiada ona historię kobiety, która przeszła już wiele w swoim życiu.

Na kolejnym miejscu znalazła się pozycja „Kalimera. Grecka kuchnia radości” Dionisiosa Sturisa. Niech was nie myli tytuł, ta książka nie zawiera jedynie przepisów kuchni greckiej. Jest to również interesująca książka o Grecji i jej mieszkańcach. Kochającej rodzinie, której pasją jest gotowanie.

Trzecie miejsce zajęła powieść Katarzyny Gacek „Śmierć na Zanzibarze” będącą kolejną częścią cyklu o Magdalenie Borowskiej. Ekranizacja pierwszego tomu „W jak morderstwo” była niedawno wyświetlana w naszym piastowskim kinie.

Przypominamy, że od 2 sierpnia w Bibliotece Głównej można otrzymać kody do platformy Legimi. Ich ilość jest ograniczona. O przyznaniu kodu decyduje kolejność zgłoszenia się.