Warszawska 24, 05-820 Piastów

Mała książka – Wielki człowiek

Data publikacji: 23/11/2021

Zachęcamy do udziału w kolejnej odsłonie kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek”. Przypomina ona o korzyściach płynących z czytania dziecku już od pierwszych miesięcy jego życia. W naszych placówkach bibliotecznych rodzice dzieci od 3 do 6 roku życia, mogą zapisać dziecko do biblioteki i w ramach akcji otrzymać wyprawkę czytelniczą. W jej skład wchodzi książka, ulotka informacyjna dla rodziców oraz karta młodego czytelnika, na której dziecko zbiera naklejki za każdą wizytę w bibliotece.

Zapraszamy!

Miejska Biblioteka Publiczna w Piastowie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.