Miejska Biblioteka Publiczna w Piastowie na pikniku

Data publikacji: 31/05/2021

W niedzielę 30 maja Miejska Biblioteka Publiczna brała udział w pikniku rekreacyjnym „Znowu razem” organizowanym przez Piastów na terenie MOSiR Piastów. Podczas pikniku zostały rozdane nagrody zwycięzcom konkursów: „Gdzie zabrałem swojego baśniowego przyjaciela” i „Książka w podróży”. Ogromne i serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów: Miejski Ośrodek Kultury, Grupa CreativeMuzeum Miasta Piastowa za ufundowanie nagród. Zwycięskie i wyróżnione prace zostały przedstawione na stoisku biblioteki. Ponadto każdy rodzic posiadający dziecko w wieku przedszkolnym mógł bezpośrednio na miejscu zapisać je do biblioteki. W zamian za to otrzymał kartę biblioteczną, kartę młodego czytelnika oraz wyprawkę czytelniczą. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, udało nam się zyskać mnóstwo nowych czytelników, nie tylko tych najmłodszych, z czego bardzo się cieszymy i serdecznie zapraszamy do naszych placówek.