Tygryski i Pszczółki w Bibliotece Głównej

Data publikacji: 12/04/2023

We wtorek i w środę Bibliotekę Główną odwiedziły dwie sympatyczne grupy przedszkolaków z Pomarańczowej Ciuchci: Tygryski oraz Pszczółki.

Dzieci zwiedziły bibliotekę, zapoznały się z jej zbiorami dla dużych i małych czytelników. Dowiedziały się, jak zachowywać się w środku, traktować książki i na czym polega praca bibliotekarki. Opowiedziały o swoich ulubionych książkach i postaciach. Na koniec wyjaśniono, jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz pokazano specjalne karty dla najmłodszych, będące dodatkową zachęta do odwiedzenia placówki.