Relacja ze spotkania autorskiego z Mariuszem Kaniosem

Data publikacji: 09/10/2023
W piątek wieczorem, z okazji Nocy Bibliotek, odbyło się spotkanie autorskie z Mariuszem Kaniosem – autorem dwóch cykli kryminałów. Mąż, ojciec, z wykształcenia ekonomista i archeolog.

Podczas rozmowy z panem Mariuszem dowiedzieliśmy się, jak rozpoczął swoją karierę pisarską, dlaczego zdecydował się przedstawić swoich bohaterów w ten sposób, a nie w inny. Ujawnił swoje plany pisarskie na najbliższy czas oraz trochę sekretów związanych z rynkiem wydawniczym. Miłym zaskoczeniem była wiadomość, jak cała rodzina autora angażuje się w jego pasję pisarską. Na okładkach powieści są zdjęcia każdego członka rodziny, nawet na targi książkowe jeżdżą całą ekipą – możecie ich spotkać na najbliższych targach książki w Krakowie.
Całe spotkanie odbyło się w miłej i wesołej atmosferze z udziałem przybyłych, którzy chętnie zadawali autorowi pytania dotyczące książek i pisarstwa.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim przybyłym oraz przede wszystkim Mariusz Kanios Pisarz za spotkanie i życzymy kolejnych sukcesów wydawniczych.