• To event minęło.

Wymianki książkowe + kiermasz TOZ

2 marca @ 10:00 - 13:00

Na czym polegają Półki do Spółki? Zapraszamy do wymieniania się książkami – tyle ile przyniesiesz (maks 10 na osobę), możesz też wybrać dla siebie.

Zapraszamy stałych bywalców i zupełnie nowe osoby, które kochają książki. To zupełnie darmowa okazja do tego by wymienić swoje przeczytane książki, na inne, które nas zainteresują! Wystarczy żeby nie były zniszczone (prosimy by nie przynosić też rzeczy bezwartościowych jak stare podręczniki, Harlequiny itp.). Uwaga nie przyjmujemy też książek z pieczątką “Książka z bibliobudki” którą sami stemplujemy egzemplarze, które przez wiele miesięcy nie znajdują u nas nowych właścicieli i które przekazujemy do bibliobudek w okolicy.

Możemy pogadać, zerkać na to co przyniosą inni, warto po prostu zostać chwilę dłużej, bo zawartość stołu wciąż się może zmieniać.
Spotkanie jest darmowe, nie pobieramy żadnych dotacji, nie zarabiamy na tym, po prostu kochamy książki 🙂
Czekamy od 10.00 pewnie do 13.00.

Tradycyjnie naszej wymiance będzie towarzyszył też kiermasz prowadzony przez naszych przyjaciół z TOZ oddział Piastów – udział w naszej akcji jest darmowy, ale zawsze cieszymy się jeżeli możecie wspólnie z nami dołożyć parę złotych do dobrego celu. Książki i miłość do zwierzaków łączą się naszym zdaniem idealnie, więc prosimy Was o wsparcie tych, którzy tym najbardziej potrzebującym pomagają.

Masz jakieś pozycje, które na półkach tylko zbierają kurz, przeczytane albo podwójne egzemplarze? Daj im szanse na drugie życie! Zobaczysz, że mogą jeszcze kogoś zainteresować i ucieszyć!
Zapraszajcie znajomych – im więcej osób tym ciekawiej się robi przy wymienianiu!

Pomysłodawcami projektu Półki do Spółki byli członkowie Stowarzyszenie Możesz z Piastowa, ale od dłuższego czasu w organizację zaangażowanych jest spora grupa ludzi dobrej woli nie tylko z naszego miasta, ale i z Warszawy. Chcemy jednak by Półki do Spółki kojarzone były właśnie z Piastowem, bo tu zrodziła się ta inicjatywa.

Data:
Czas: