Wymianka książkowa w Willi Millera

Data publikacji: 01/03/2023

W dniu 11 marca w czytelni Filii nr 1 znajdującej się w Willi Millera przy Bohaterów Wolności 23 odbędą się wymianki książkowe zorganizowane przez Półki do Spółki.

Na czym polega akcja? Na wymianie książek – sztuka za sztukę! Jeśli w domu zalegają książki, które tylko zbierają kurz, nie zostaną już nigdy przeczytane albo są podwójnym egzemplarzem, można je przynieść i wymienić na inną pozycję. Zasady są proste: przyniesione książki nie mogą być zniszczone i można przynieść maksymalnie 10 na osobę. Jeśli jednak żadna z oferowanych książek na wymiankę nie przypadnie do gustu, otrzymuje się kupon, który można wykorzystać na kolejnych wymiankach.

Tego dnia również będzie wystawione stanowisko TOZ w Piastowie. Wszystkie zebrane środki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na opiekę nad podopiecznymi stowarzyszenia.